#47417. ΚΑΜΕΝΕΣ ΛΑΜΠΕΣ ΣΤΗΝ ΟΔΟ ΜΑΡΤΙΟΥ - ΔΕΤ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 17-04-2019 07:39:23 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 18-04-2019 04:59:49 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.621986556279275
Γεωγραφικό μήκος: 22.970784894348185
Προβολές: 5
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στον πεζόδρομο της 25ης Μαρτίου στην περιοχή της Τριανδρίας μετά από έργα που πραγματοποιήθηκαν δημιουργήθηκε πρόβλημα με τον φωτισμό της οδού. Κατά μήκος της 25ης Μαρτίου δεν ανάβει καμία λάμπα. Επικρατεί σκοτάδι και οι κάτοικοι δεν μπορούν να διέρχονται με ασφάλεια. Για το ίδιο πρόβλημα ενημερωθήκατε και τηλεφωνικά εδώ και μέρες.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • check Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

18-04-2019

πριν ένα μήνα

Σε εξέλιξη

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

17-04-2019

πριν ένα μήνα

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

place25ης Μαρτίου 16, Τριανδρία 553 37, Ελλάδα