#47399. ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΧΑΛΙ;;;;

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης
Δημιουργήθηκε: 17-04-2019 05:44:59 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 21-04-2019 20:32:12 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.643913028869505
Γεωγραφικό μήκος: 22.934041097760200
Προβολές: 8
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Λακκούβες, Τρύπες, Χώμα! Στο τέλος δεν θα μείνει στο τέλος τιποτα! ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΖΗΤΑΜΕ ΝΑ ΜΟΙΑΖΕΙ ΜΕ ΔΡΟΜΟΣ. ΑΝ ΥΠΗΡΧΕ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΣΤΗ ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ, ΟΛΑ ΘΑ ΕΙΧΑν ΓΙΝΕΙ!!! ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ;;;

linear_scale Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια

  • Καταχωρήθηκε
  • check Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

21-04-2019

πριν ένα μήνα

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια

  • d
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

21-04-2019

πριν ένα μήνα

Γνωστοποιήθηκε

  • d
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

17-04-2019

πριν ένα μήνα

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Λακκούβες - Επικίνδυνες φθορές οδοστρωμάτων & πεζοδρομίων
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Αδειών και Ελέγχου Οδών, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

placeΣτεφανάκη 7, Θεσσαλονίκη 546 29, Ελλάδα