#47395. BMW X3 ΧΩΡΙΣ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 16-04-2019 23:04:06 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 23-05-2019 06:09:14 (πριν 12 ώρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.608023207831934
Γεωγραφικό μήκος: 22.972223899484675
Προβολές: 21
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Το εν λόγω όχημα ήταν παρκαρισμένο χωρίς πινακίδες από τις αρχές Ιανουαρίου 2019 επί της οδού Χειροκράτους 17. Μόλις τοποθετήθηκε το ειδικό σήμα από το Δήμο Θεσσαλονίκης που το χαρακτηρίζει εγκαταλελειμμένο, μετακινήθηκε στο σημείο όπου υποδεικνύεται, δηλαδή σε μια απόσταση 10 μέτρων.

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

23-05-2019

πριν 12 ώρες

Απαντήθηκε

  • ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΟΧΗΜΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΣΤΕ-ΟΔΟΣ ΧΕΙΡΟΚΡΑΤΟΥΣ,ΕΠΙΚΟΛΛΗΘΗΚΕ ΤΟ ΕΙΔΙΚΟ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΟ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΖΕΙ ΩΣ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΜΜΕΝΟ ΣΤΙΣ 5/3/2019.ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΤΟΝ ΝΕΟ ΕΛΕΓΧΟ ΤΟΥ ΕΠΟΠΤΗ ΣΤΙΣ 22/4/2019 ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΣΤΟ ΕΝ ΛΟΓΩ ΣΗΜΕΙΟ
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

19-04-2019

πριν ένα μήνα

Σε εξέλιξη

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

17-04-2019

πριν ένα μήνα

Γνωστοποιήθηκε

  • *
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

16-04-2019

πριν ένα μήνα

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

placeΑνατολικής Θράκης 77, Θεσσαλονίκη 544 53, Ελλάδα