#47295. Δεν ανάβουν τα φώτα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 14-04-2019 06:25:10 (πριν 4 μήνες)
Ενημερώθηκε: 18-04-2019 05:20:54 (πριν 4 μήνες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.642351200000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.952394400000003
Προβολές: 9
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Δημητρίου Πολιορκητού 78, Άνω Πόλη, δεν ανάβουν τα φώτα 15 μέρες

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

18-04-2019

πριν 4 μήνες

Κλειστό

  • Η ΒΛΑΒΗ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΘΗΚΕ 16-4-2019
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

15-04-2019

πριν 4 μήνες

Σε εξέλιξη

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

14-04-2019

πριν 4 μήνες

Γνωστοποιήθηκε

  • k
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

14-04-2019

πριν 4 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

placeΔημ. Πολιορκητού 78, Θεσσαλονίκη 546 33, Ελλάδα