#47269. Δύο οχήματα παρατημένα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 13-04-2019 06:38:43 (πριν 4 μήνες)
Ενημερώθηκε: 25-07-2019 06:10:21 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.606499902429870
Γεωγραφικό μήκος: 22.964543849229813
Προβολές: 26
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Δύο οχήματα όπως φαίνονται στις φωτογραφίες, ένα κόκκινο αυτοκίνητο και το λευκό βανακι το VW παρατημένα και χωρίς πινακίδες στην ίδια θέση για μεγάλο χρονικό διάστημα. Παρακαλώ τις ενεργειες σας

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

25-07-2019

πριν ένα μήνα

Απαντήθηκε

  • ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΟΧΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΣΤΕ-ΟΔΟΣ ΚΑΡΑΗΛΙΑ ΜΟΥΣΟΥΡΓΟΥ ,ΚΑΤΑ ΤΟΝ ΕΛΕΓΧΟ ΤΟΥ ΕΠΟΠΤΗ ΣΤΙΣ 23/7/2019 ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΑΝ ΣΤΟ ΕΝ ΛΟΓΩ ΣΗΜΕΙΟ
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

19-04-2019

πριν 4 μήνες

Σε εξέλιξη

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

16-04-2019

πριν 4 μήνες

Γνωστοποιήθηκε

  • *
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

13-04-2019

πριν 4 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

placeΚαραηλια Μουσουργού 0, Θεσσαλονίκη 546 44, Ελλάδα