#47263. Κατεστραμένα πεζοδρόμια και πολλά σκουπίδια στον δρόμο.

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Α' Δημοτική κοινότητα (Εμπορικό Κέντρο)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Α' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 12-04-2019 16:05:40 (πριν 4 μήνες)
Ενημερώθηκε: 16-04-2019 09:38:41 (πριν 4 μήνες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.626449000000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.948426000000040
Προβολές: 13
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Υπάρχει μεγάλο πρόβλημα υγιεινής στην οδό και ασφάλειας για τον πεζό.

linear_scale Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Α' Δημοτική κοινότητα (Εμπορικό Κέντρο)

  • Καταχωρήθηκε
  • check Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

16-04-2019

πριν 4 μήνες

Γνωστοποιήθηκε

  • *
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Α' Κοινότητας

15-04-2019

πριν 4 μήνες

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Α' Δημοτική κοινότητα (Εμπορικό Κέντρο)

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Α' Κοινότητας

12-04-2019

πριν 4 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης)
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων

placeΣτρ. Τσιρογιάννη 2, Θεσσαλονίκη 546 21, Ελλάδα