#47238. ΚΟΜΜΕΝΟ ΔΕΝΔΡΟ - ΚΑΛΛΙΔΟΠΟΥΛΟΥ 14 - ΕΔΚ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων
Δημιουργήθηκε: 12-04-2019 08:27:27 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 03-05-2019 08:09:44 (πριν 20 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.612027100000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.954576299999985
Προβολές: 13
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Παρακαλούμε να ελέγξει η Υπηρεσία του Δήμου Θεσσαλονίκης για το δένδρο που υπήρχε στην οδό : ΚΑΛΛΙΔΟΠΟΥΛΟΥ 14 και ξαφνικά (σήμερα το πρωί) κάποιοι το έκοψαν - το αφαίρεσαν. Δεν πρέπει να ήταν υπάλληλοιο από την Υπηρεσία σας, πιθανότατα ιδιώτης που πρόκειται να ανοίξει κατάστημα ακριβώς στο σημείο αυτό. Παρακαλούμε να ελεγχθεί και ει δυνατόν να επανατοποθετηθεί το δένδρο. Υ.Γ. Περαστικοί ήδη πετούν σκουπίδια εκεί και φοβόμαστε ότι θα γίνει εστία μόλυνσης. Ευχαριστούμε εκ των προτέρων για κάθε ενέργεια.

linear_scale Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

03-05-2019

πριν 20 μέρες

Κλειστό

  • Σας γνωρίζουμε ότι πραγματοποιήθηκε η αποκομιδή των φυτικών υπολειμμάτων. Ευχαριστούμε για την επικοινωνία.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

18-04-2019

πριν ένα μήνα

Σε εξέλιξη

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

12-04-2019

πριν ένα μήνα

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

12-04-2019

πριν ένα μήνα

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

placeΣτρ. Καλλιδοπούλου 14, Θεσσαλονίκη 546 42, Ελλάδα