#47147. Κάλυψη δενδροδοχου

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων
Δημιουργήθηκε: 10-04-2019 09:40:06 (πριν 4 μήνες)
Ενημερώθηκε: 19-06-2019 05:37:30 (πριν 2 μήνες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.639102439156440
Γεωγραφικό μήκος: 22.944403812289238
Προβολές: 55
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στην Ολύμπου 70 μια δενδροδόχος είναι σφραγισμένη με μεταλλικό καπάκι. Βλέπε φωτογραφία.

linear_scale Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

19-06-2019

πριν 2 μήνες

Απαντήθηκε

  • Ενημερώθηκε ο αρμόδιος γεωτεχνικός υπάλληλος διαχείρισης δενδροστοιχιών διαχείρισης της Α Δημοτικής κοινότητας ώστε να προβεί σε ενέργειες απομάκρυνσης της μεταλλικής κατασκευής το συντομότερο δυνατό.Είμαστε στη διάθεση σας για οποιαδήποτε πληροφορία η διευκρίνιση..Ευχαριστούμε για την επικοινωνία.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

18-04-2019

πριν 4 μήνες

Σε εξέλιξη

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

11-04-2019

πριν 4 μήνες

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

10-04-2019

πριν 4 μήνες

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

10-04-2019

πριν 4 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Γενική κατηγορία αιτημάτων
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Τμήμα Διαφάνειας

placeΟλύμπου 70, Θεσσαλονίκη 546 31, Ελλάδα