#47137. Δεν έχει φώτα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 10-04-2019 07:13:26 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 17-04-2019 05:32:39 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.642351200000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.952394400000003
Προβολές: 11
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Δημητρίου Πολιορκητού 78, η λάμπα δεν ανάβει. Δόθηκε και άλλη φορά ήρθε το συνεργείο και η βλάβη διορθώθηκε για μια μέρα και τώρα πάλι δεν έχει φώτα

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

17-04-2019

πριν ένα μήνα

Κλειστό

  • ΟΙ ΒΛΑΒΕΣ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΘΗΚΑΝ 15-4-2019
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

10-04-2019

πριν ένα μήνα

Σε εξέλιξη

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

10-04-2019

πριν ένα μήνα

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

placeΔημ. Πολιορκητού 78, Θεσσαλονίκη 546 33, Ελλάδα