#47035. μάζεμα κλαδιών

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων
Δημιουργήθηκε: 06-04-2019 13:42:57 (πριν 4 μήνες)
Ενημερώθηκε: 03-05-2019 08:14:19 (πριν 3 μήνες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.600487633127160
Γεωγραφικό μήκος: 22.960752882063390
Προβολές: 20
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

οδός Μελενίκου 7 (περιοχή Μαρτίου) έχουν κλαδέψει εδώ και δέκα πέντε ημέρες και τα κλαδιά δεν έχουν μαζευτεί ακόμα

linear_scale Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

03-05-2019

πριν 3 μήνες

Κλειστό

  • Σας γνωρίζουμε ότι πραγματοποιήθηκε η αποκομιδή των φυτικών υπολειμμάτων. Ευχαριστούμε για την επικοινωνία.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

18-04-2019

πριν 4 μήνες

Σε εξέλιξη

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

08-04-2019

πριν 4 μήνες

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

06-04-2019

πριν 4 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

placeΜελενίκου 7, Θεσσαλονίκη 542 48, Ελλάδα