#47034. εγκαταλελειμμένη μοτοσυκλέτα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 06-04-2019 12:34:20 (πριν 4 μήνες)
Ενημερώθηκε: 17-04-2019 06:17:20 (πριν 4 μήνες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.636665344238280
Γεωγραφικό μήκος: 22.951665878295900
Προβολές: 31
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

επάνω στο πεζοδρόμιο και μπροστά στην αυλή σχολείου εδώ και ένα μήνα είναι εγκαταλειμμένη η μοτοσυκλέτα της φωτογραφίας ΧΩΡΊΣ ΠΙΝΑΚΊΔΕΣ κυκλοφορίας εμποδίζοντας την διέλευση των πεζών. απομακρύνετε την άμεσα.

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • check Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

17-04-2019

πριν 4 μήνες

Σε εξέλιξη

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

08-04-2019

πριν 4 μήνες

Γνωστοποιήθηκε

  • *
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

06-04-2019

πριν 4 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

placeΑγίου Δημητρίου 125, Θεσσαλονίκη 546 34, Ελλάδα