#46897. Εγκαταλελειμμένο όχημα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 02-04-2019 20:09:53 (πριν 7 μήνες)
Ενημερώθηκε: 14-06-2019 07:41:12 (πριν 5 μήνες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.638859479623050
Γεωγραφικό μήκος: 22.955751641108805
Προβολές: 42
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Όχημα χωρίς πινακίδες, σταθμευμένο επί μήνες στο ίδιο σημείο

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

14-06-2019

πριν 5 μήνες

Απαντήθηκε

  • ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΟΧΗΜΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΣΤΕ-ΟΔΟΣ ΛΕΩΤΥΧΙΔΟΥ 2,Ο ΧΩΡΟΣ ΠΟΥ ΣΤΑΘΜΕΥΕΙ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΟΚΤΗΤΟΣ(ΑΝΗΚΕΙ ΣΕ ΤΡΙΤΟΥΣ),ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ ΕΓΓΡΑΦΩΣ ΣΤΙΣ 26.2.2018.ΩΣ ΕΚ ΤΟΥΤΟΥ Ο ΔΗΜΟΣ ΔΕΝ ΔΥΝΑΤΑΙ ΝΑ ΥΛΟΠΟΙΗΣΕΙ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΕΠΙΚΟΛΛΗΣΗΣ ΕΙΔΙΚΟΥ ΣΗΜΑΤΟΣ ΩΣ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΜΜΕΝΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΕΠΕΙΤΑ ΑΠΟΣΥΡΣΗΣ ΤΟΥ ΣΕ ΣΥΣΤΗΜΑ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗΣ,ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΙΣ ΔΙΑΤΑΞΕΙΣ ΤΟΥ ΠΡΟΕΔΡΙΚΟΥ ΔΙΑΤΑΓΜΑΤΟΣ 116/2004
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

09-04-2019

πριν 7 μήνες

Σε εξέλιξη

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

03-04-2019

πριν 7 μήνες

Γνωστοποιήθηκε

  • *
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

02-04-2019

πριν 7 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

placeΛεωτυχίδου 2, Θεσσαλονίκη 546 34, Ελλάδα