#4685. Σάρωμα.

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Ε' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 26-05-2016 05:22:12 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 21-12-2016 09:03:16 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.610481500000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.959919500000070
Προβολές: 36
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Αισχίνου , πάροδος Σολωνος με Γαμβέτα δεν σκουπίζουν.

linear_scale Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

21-12-2016

πριν 3 χρόνια

Κλειστό

  • ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΤΟ ΣΑΡΩΜΑ ΤΗΣ ΟΔΟΥ ΕΧΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ ΚΑΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΕ ΤΑΚΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

15-07-2016

πριν 3 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

30-05-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

26-05-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών & πεζοδρομίων)

placeΑισχίνου 1, Θεσσαλονίκη 546 42, Ελλάδα