#46588. καμένη λαμπα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 21-03-2019 19:48:36 (πριν 5 μήνες)
Ενημερώθηκε: 18-04-2019 05:19:32 (πριν 4 μήνες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.634481461547440
Γεωγραφικό μήκος: 22.948699585319560
Προβολές: 18
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Καλησπέρα. Εδώ και 3-4 μέρες δεν έχει φωτισμό η Στρ. Μακρυγιάννη οι λαμπες αναβοσβηνουν λιγο στην αρχη και μετα σκοταδι !!! ..ιδίως στο Ν. 8 της Στρ. Μακρυγιάννη είναι καμένη η λάμπα μια εβδομάδα...Σας παρακαλώ να το ελέγξετε είναι επικίνδυνα. Σας ευχαριστώ

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

18-04-2019

πριν 4 μήνες

Κλειστό

  • Η ΒΛΑΒΗ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΘΗΚΕ 16-4-2019
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

22-03-2019

πριν 5 μήνες

Σε εξέλιξη

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

21-03-2019

πριν 5 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

placeΣτρ. Μακρυγιάννη 4, Θεσσαλονίκη 546 35, Ελλάδα