#46393. Εγκαταλελειμμένo αυτοκίνητo με πινακίδες

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 15-03-2019 08:32:27 (πριν 2 μήνες)
Ενημερώθηκε: 18-03-2019 07:55:15 (πριν 2 μήνες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.603579897391540
Γεωγραφικό μήκος: 22.972115270019570
Προβολές: 25
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στην οδό Αντωνίου Τούσα έναντι του 25, υπάρχει εγκαταλελειμμένο για περισσότερες από 90 ημέρες ένα αυτοκίνητο μάρκας NISSAN, μοντέλο ALMERA, χρώματος μπλε, με αριθμό κυκλοφορίας (έχει αφαιρεθεί).

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • check Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

18-03-2019

πριν 2 μήνες

Σε εξέλιξη

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

15-03-2019

πριν 2 μήνες

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

15-03-2019

πριν 2 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

placeΑντωνίου Τούσα 20, Θεσσαλονίκη 542 50, Ελλάδα