#4636. οδοστρώμα - πεζοδρόμια

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης
Δημιουργήθηκε: 24-05-2016 09:38:40 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 20-10-2016 13:04:01 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.641367500000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.942674000000010
Προβολές: 29
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στρατηγού Δουμπιώτη - στο οδόστρωμα έχει λιμνάζοντα νερά και λάσπη. Να επισκευαστεί το οδόστρωμα.

linear_scale Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

20-10-2016

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Η βλάβη αποκαταστάθηκε

24-05-2016

πριν 3 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

24-05-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια

placeΣτρ. Δουμπιώτη 7, Θεσσαλονίκη 546 32, Ελλάδα