#46315. Καμένη λαμπα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 13-03-2019 17:48:53 (πριν 2 μήνες)
Ενημερώθηκε: 18-04-2019 05:18:15 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.634599518906640
Γεωγραφικό μήκος: 22.948640576721232
Προβολές: 16
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Καλησπέρα. Εδώ και 1-2 μέρες δεν έχει φωτισμό η Στρ. Μακρυγιάννη και η γύρω περιοχή...ιδίως στο Ν. 8 της Στρ. Μακρυγιάννη είναι καμένη η λάμπα μια εβδομάδα...Σας παρακαλώ να το ελέγξετε είναι επικίνδυνα. Σας ευχαριστώ

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

18-04-2019

πριν ένα μήνα

Κλειστό

  • Η ΒΛΑΒΗ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΘΗΚΕ 16-4-2019
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

14-03-2019

πριν 2 μήνες

Σε εξέλιξη

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

13-03-2019

πριν 2 μήνες

Γνωστοποιήθηκε

  • j
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

13-03-2019

πριν 2 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

placeΣτρ. Μακρυγιάννη 4, Θεσσαλονίκη 546 35, Ελλάδα