#46312. Καμένες λάμπες

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 13-03-2019 13:50:18 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 16-04-2019 08:24:07 (πριν 2 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.639343100000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.955489199999988
Προβολές: 1
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Μωρέας 31, δεν ανάβει το φαναράκι και η ξύλινη κολόνα.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • check Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

14-03-2019

πριν ένα μήνα

Σε εξέλιξη

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

13-03-2019

πριν ένα μήνα

Γνωστοποιήθηκε

  • n
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

13-03-2019

πριν ένα μήνα

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

placeΜωρέας 31, Θεσσαλονίκη 546 34, Ελλάδα