#46282. Παρκαρισμένα εκατέρωθεν του Μακεδονία Παλάς

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Έλεγχος νομιμότητας (παράνομη στάθμευση - παραεμπόριο - καταστήματα υγειονομικού ενδιαφέροντος)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Δημοτικής Αστυνομίας
Δημιουργήθηκε: 13-03-2019 08:24:41 (πριν 2 μήνες)
Ενημερώθηκε: 15-03-2019 11:39:23 (πριν 2 μήνες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.618133949093945
Γεωγραφικό μήκος: 22.952734082937240
Προβολές: 20
Ψήφοι: 1

Περιγραφή

Αναγκάζεσαι να βγεις στην κυκλοφορία για να περασεις

linear_scale Έλεγχος νομιμότητας (παράνομη στάθμευση - παραεμπόριο - καταστήματα υγειονομικού ενδιαφέροντος)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

15-03-2019

πριν 2 μήνες

Κλειστό

  • Μετέβη κλιμάκιο της υπηρεσίας μας στην οδό Μεγ. Αλεξάνδρου 2, στο σημείο που μας υποδείξατε, αλλά δε διαπιστώθηκαν παράνομα σταθμευμένα οχήματα. Σε κάθε περίπτωση όμως σας ενημερώνουμε ότι η υπηρεσία της Δημοτικής Αστυνομίας, με το υπάρχον διαθέσιμο προσωπικό, τον όγκο αρμοδιοτήτων, το φόρτο εργασίας και τις εντολές που έχουμε από τον εποπτεύοντα την Υπηρεσία μας Εισαγγελέα, αδυνατεί να διαθέσει πλήρωμα για τη συνεχή και αδιάλειπτη αστυνόμευση μίας συγκεκριμένης περιοχής. Για άμεση απόκριση, σε αντίστοιχη παράβαση που εντοπίζετε, θα σας παρακαλούσαμε να επικοινωνείτε με το τηλεφωνικό μας κέντρο στο 2313-317-930. Επιπλέον μπορείτε να απευθύνεστε και στην υπηρεσία της Ελληνικής Αστυνομίας, ως συναρμόδια αρχή, προκειμένου να επιλαμβάνεται σχετικά. Είμαστε στη διάθεση σας για οποιαδήποτε περαιτέρω πληροφορία – διευκρίνιση και ευχαριστούμε για την επικοινωνία.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Δημοτικής Αστυνομίας

13-03-2019

πριν 2 μήνες

Σε εξέλιξη

  • ΕΣΤΑΛΕΙ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Δημοτικής Αστυνομίας

13-03-2019

πριν 2 μήνες

Γνωστοποιήθηκε

  • Η ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΣΑΣ ΠΗΡΕ ΑΡΙΘΜΟ ΕΙΣΕΡΧΟΜΕΝΟΥ ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟΥ 3751/13.03.2019
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Δημοτικής Αστυνομίας

13-03-2019

πριν 2 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Initial commit at category Έλεγχος νομιμότητας (παράνομη στάθμευση - παραεμπόριο - καταστήματα υγειονομικού ενδιαφέροντος)
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Δημοτικής Αστυνομίας

placeΛεωφ. Μεγ. Αλεξάνδρου 2, Θεσσαλονίκη 546 40, Ελλάδα