#4623. Σπασμένο Πασαλάκι

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Κολωνάκια - Προστατευτικές μπάρες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης
Δημιουργήθηκε: 23-05-2016 20:13:25 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 23-08-2016 12:18:20 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.602620738912670
Γεωγραφικό μήκος: 22.951435438514750
Προβολές: 21
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Σήμερα, δυστυχώς αφαιρέθηκαν 2 κολωνάκια από το καινούργιο πεζοδρόμιο. Τουλάχιστον τα έχουν αφήσει δίπλα στο πάρκο.

linear_scale Κολωνάκια - Προστατευτικές μπάρες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

23-08-2016

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Η βλάβη αποκαταστάθηκε

24-05-2016

πριν 3 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

23-05-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

23-05-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Κολωνάκια - Προστατευτικές μπάρες

placeΛυσιμάχου 2-4, Θεσσαλονίκη 546 45, Ελλάδα