#46222. Γλάστρα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Ε' Κοινότητας - Ογκώδη
Δημιουργήθηκε: 10-03-2019 17:13:23 (πριν 10 μέρες)
Ενημερώθηκε: 15-03-2019 11:19:51 (πριν 5 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.600671500000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.951715100000000
Προβολές: 4
Ψήφοι: 1

Περιγραφή

Στην οδό Γραβιάς 13 έχει τοποθετηθεί γλάστρα κάθετα στο πεζοδρόμιο που εμποδίζει τη διέλευση πεζών και καροτσάκια. Θα παρακαλούσα για την απομάκρυνσή της.

linear_scale Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

15-03-2019

πριν 5 μέρες

Κλειστό

  • Έχει γυρίσει η γλάστρα προς την σωστή φορά και δεν εμποδίζει τη διέλευση των πεζών.Ωστόσο είναι προγραμματισμένο να απομακρυνθεί άμεσα.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Ε' Κοινότητας - Ογκώδη

13-03-2019

πριν 7 μέρες

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Ε' Κοινότητας - Ογκώδη

10-03-2019

πριν 10 μέρες

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)

  • o
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Ε' Κοινότητας - Ογκώδη

10-03-2019

πριν 10 μέρες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

placeΓραβιάς 13, Θεσσαλονίκη 546 45, Ελλάδα