#46095. Εγκαταλελειμμένος σάκος με άμμο

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Γ' Δημοτική Κοινότητα (Άνω πόλη)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Γ' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 05-03-2019 16:21:30 (πριν 2 μήνες)
Ενημερώθηκε: 18-04-2019 05:52:12 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.638123670665530
Γεωγραφικό μήκος: 22.956732269311487
Προβολές: 24
Ψήφοι: 2

Περιγραφή

Εδώ και τρεις με τέσσερις μήνες μέσα στην πλατεία Καλλιθέας στην Άνω Πόλη είναι εγκαταλελειμμένος ένας σάκος με άμμο ο οποίος έχει σκορπίσει πλέον παντού και ουδείς νοιάζεται για την ύπαρξη του εκεί. Στο μόνο πράγμα που χρησιμεύει είναι για να κοπρίζουν τα σκυλιά και οι γάτες... Έχω ανεβάσει το θέμα τουλάχιστον τρεις φορές ακόμη στο site παραπόνων και ενημέρωσης του δήμου Θεσσαλονίκης χωρίς να πάρω απάντηση αλλά και χωρίς αποτέλεσμα, τηλεφώνησα στον δήμο, παρακάλεσα τον οδοκαθαριστή να ενημερώσει. Να υποθέσω ότι οι υπεύθυνοι ασχολούνται με τον προεκλογικό τους αγώνα και δεν βρίσκουν χρόνο;΄Αν είναι πάντως να ενδιαφερθούν ας το κάνουν πριν στουμπώσουν εντελώς από την άμμο οι σχάρες και τα φρεάτια αποχέτευσης.

linear_scale Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Γ' Δημοτική Κοινότητα (Άνω πόλη)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

18-04-2019

πριν ένα μήνα

Κλειστό

  • έγινε προσπάθεια με γερανό για την απομάκρυνση του αλλά λόγο στενού δρόμου δεν μπόρεσε να περάσει . μοιράσαμε την άμμο σε σακούλες και τα περισσότερα τα έχουμε μαζέψει.εντός των ημερών θα μαζευτουν και τα υπόλοιπα.ευχαριστουμε!
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Γ' Κοινότητας

29-03-2019

πριν ένα μήνα

Σε εξέλιξη

  • έγινε προσπάθεια με όχημα του δήμου για την απομάκρυνση του αλλά δεν υλοποιήθηκε η απομάκρυνση διότι το όχημα ήταν μεγάλο και δεν χωρούσε στα στενά λόγω παρκαρισμένων οχημάτων.περιμένουμε εκ νέου όχημα μικρότερο από το γραφείο κίνησης.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Γ' Κοινότητας

06-03-2019

πριν 2 μήνες

Γνωστοποιήθηκε

  • *
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Γ' Κοινότητας

05-03-2019

πριν 2 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Γ' Δημοτική Κοινότητα (Άνω πόλη)
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Γ' Κοινότητας

placeΠάρκο Πλατεία Καλλιθέας, Unnamed Road, Θεσσαλονίκη 546 34, Ελλάδα