#4582. Συνέχεια αιτήματος #2818

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 22-05-2016 14:14:15 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 01-07-2016 05:42:49 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.621905122054564
Γεωγραφικό μήκος: 22.967630616546670
Προβολές: 22
Ψήφοι: 1

Περιγραφή

''Μετά από αυτοψία που πραγματοποιήθηκε από την Υπηρεσία μας στις 31/03/2016, δεν διαπιστώθηκε όχημα με τα στοιχεία που μας καταγγείλετε.'' Σε συνέχεια των άοκνων προσπαθειών σας να βρεθεί, σας επισυνάπτω νέες φωτογραφίες από το υπό ''εξαφάνιση'' όχημα το οποίο βρίσκεται 5 μήνες ακίνητο. Οι φωτογραφίες τραβήχτηκαν δίπλα στο Plaisir, μπροστά στο κλειστό βενζινάδικο.

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

01-07-2016

πριν 2 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Η Υπηρεσία μας προχώρησε στις 09/06/2016 στην επικόλληση του ειδικού αυτοκόλλητου εγγράφου που χαρακτηρίζει το όχημα που μας καταγγέλλετε ως εγκαταλειμμένο. Μετά την παρέλευση σαράντα πέντε (45) ημερών από την ημερομηνία επικόλλησης και εφόσον τα όχημα δεν έχει αποσυρθεί, θα προβούμε στο αμέσως επόμενο διάστημα (μετά τις σαράντα πέντε ημέρες) στην απομάκρυνση του ανωτέρω οχήματος σύμφωνα με το Π.Δ. 116/2004 περί εγκαταλειμμένων οχημάτων.

02-06-2016

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

23-05-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

22-05-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα

placeΑγίου Δημητρίου 161, Θεσσαλονίκη 546 38, Ελλάδα