#45609. ΕΛΛΙΠΗΣ ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΚΑΜΕΝΕΣ ΛΑΜΠΕΣ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 18-02-2019 20:08:47 (πριν 3 μήνες)
Ενημερώθηκε: 22-02-2019 08:01:59 (πριν 3 μήνες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.639500750519050
Γεωγραφικό μήκος: 22.947090259910624
Προβολές: 56
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

ΣΤΗΝ ΟΔΟ ΣΕΛΕΥΚΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΦΩΤΙΣΜΟΣ, ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΟ ΤΕΡΜΑ ΤΗΣ ,ΟΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΣΚΟΤΕΙΝΗ ΓΩΝΙΑ,ΟΠΟΥ ΚΡΥΒΟΝΤΑΙ ΥΠΟΠΤΑ ΑΤΟΜΑ.(ΔΕΧΤΗΚΑ 2 ΦΟΡΕΣ ΕΝΟΧΛΗΣΗ) ΕΠΙΣΗΣ ΣΤΑ ΣΚΑΛΙΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗ ΣΕΛΕΥΚΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ 2 ΚΑΜΕΝΕΣ ΛΑΜΠΕΣ, ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΑΚΟΜΗ ΠΙΟ ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΤΟ ΔΡΟΜΟ ΑΥΤΟ.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • check Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

19-02-2019

πριν 3 μήνες

Σε εξέλιξη

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

18-02-2019

πριν 3 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

placeΣελεύκου 7, Θεσσαλονίκη 546 33, Ελλάδα