#45607. Εγκαταλελειμμένο όχημα σε πεζόδρομο

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 18-02-2019 17:15:15 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 20-02-2019 07:46:08 (πριν 28 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.638324324918930
Γεωγραφικό μήκος: 22.944670907379190
Προβολές: 13
Ψήφοι: 1

Περιγραφή

Υπάρχει εγκατελειμένο όχημα με αυτοκόλλητο από το τις 24-01-2019. Είναι εκεί αρκετούς μήνες. Παρακαλώ για την άμεση μετακίνηση του, καθώς και τα 2 μηχανάκια (σχετικό αίτημα #43254 προ 2μηνου). Σας ευχαριστώ πολύ.

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • check Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

20-02-2019

πριν 28 μέρες

Σε εξέλιξη

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

19-02-2019

πριν 29 μέρες

Γνωστοποιήθηκε

  • *
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

18-02-2019

πριν ένα μήνα

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

placeΓκαρμπολά 5, Θεσσαλονίκη 546 31, Ελλάδα