#45604. Παρατημενο οχημα δίπλα στην εκκλησια της αναληψεως

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 18-02-2019 16:35:30 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 20-02-2019 07:36:04 (πριν 28 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.604532932948080
Γεωγραφικό μήκος: 22.953291527153056
Προβολές: 9
Ψήφοι: 1

Περιγραφή

Στο στενό στα πλάγια της εκκλησιάς της αναλήψεως (αγλαιας σχινα) που οδηγει στον ακάλυπτο υπάρχει παρατημένο καιρό τώρα ένα μικρο fiat σε τραγική κατάσταση χωρις πινακιδες. παρακαλειται ο ελεγχος του.

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • check Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

20-02-2019

πριν 28 μέρες

Σε εξέλιξη

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

19-02-2019

πριν 29 μέρες

Γνωστοποιήθηκε

  • *
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

18-02-2019

πριν ένα μήνα

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

placeΛεωφ. Βασιλίσσης Όλγας 129Α, Θεσσαλονίκη 546 43, Ελλάδα