#45603. ΠΟΛΛΑ ΠΑΡΑΤΗΜΕΝΑ ΟΧΗΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΟΔΟ ΨΑΡΡΩΝ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 18-02-2019 16:33:36 (πριν 3 μήνες)
Ενημερώθηκε: 20-02-2019 07:30:31 (πριν 3 μήνες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.610998146545704
Γεωγραφικό μήκος: 22.962692669750254
Προβολές: 16
Ψήφοι: 1

Περιγραφή

Στην οδό Ψαρρών υπάρχουν αρκετά (πάνω από 3-4) παρατημένα οχήματα. Κάποια φέρουν και το ειδικό αυτοκόλλητο. Παρακαλείται ο έλεγχος τους.

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

20-02-2019

πριν 3 μήνες

Απαντήθηκε

  • ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΟΧΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΣΤΕ,ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΟ ΣΗΜΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΝΑ ΜΑΣ ΔΗΛΩΣΕΤΕ ΜΑΡΚΑ,ΧΡΩΜΑ,ΑΚΡΙΒΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ,ΑΝ ΦΕΡΟΥΝ Η ΟΧΙ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΛΕΓΧΘΟΥΝ ΣΤΗΝ ΧΡΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΠΟΥ ΠΡΟΒΛΕΠΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΝΟΜΟΘΕΣΙΑ(ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΠΟΠΤΗ)
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

19-02-2019

πριν 3 μήνες

Γνωστοποιήθηκε

  • *
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

18-02-2019

πριν 3 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

placeΨαρών 16, Θεσσαλονίκη 546 42, Ελλάδα