#45600. Διστόμου-Παπαφη

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 18-02-2019 14:15:31 (πριν 3 μήνες)
Ενημερώθηκε: 14-05-2019 08:26:48 (πριν 10 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.605128931678294
Γεωγραφικό μήκος: 22.971447519958020
Προβολές: 14
Ψήφοι: 1

Περιγραφή

Διστόμου 37 με Παπαναστασίου 231, όχημα σε άθλια κατάσταση. Opel Astra κόκκινο - βυσσινί, χωρίς πινακίδες. Αποτελεί εστία μόλυνσης.

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

14-05-2019

πριν 10 μέρες

Απαντήθηκε

  • ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΟΧΗΜΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΣΤΕ -ΟΔΟΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ 37 ,ΚΑΤΑ ΤΟΝ ΕΛΕΓΧΟ ΤΟΥ ΕΠΟΠΤΗ ΣΤΙΣ 11/4/19 ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΣΤΟ ΕΝ ΛΟΓΩ ΣΗΜΕΙΟ
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

20-02-2019

πριν 3 μήνες

Σε εξέλιξη

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

19-02-2019

πριν 3 μήνες

Γνωστοποιήθηκε

  • *
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

18-02-2019

πριν 3 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

placeΠαπάφη 231, Θεσσαλονίκη 544 53, Ελλάδα