#43991. Φώτα δεν ανάβουν

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 03-01-2019 06:30:52 (πριν 7 μήνες)
Ενημερώθηκε: 11-01-2019 08:54:56 (πριν 7 μήνες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.621318944304385
Γεωγραφικό μήκος: 22.957058143253676
Προβολές: 7
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Οδός Λεωφόρος Στρατού έξω από το Γαλλικό ινστιτούτο παρόλο ότι η βλάβη είχε αποκατασταθεί τα φωτιστικά δούλεψαν μια ημέρα και πάλι δεν ανάβουν. Τα δύο φωτιστικά LED στην στάση του λεωφορείου ΟΑΣΘ.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

11-01-2019

πριν 7 μήνες

Κλειστό

  • Η ΒΛΑΒΗ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΘΗΚΕ ΣΤΙΣ 8/1/2019
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

07-01-2019

πριν 7 μήνες

Σε εξέλιξη

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

05-01-2019

πριν 7 μήνες

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

03-01-2019

πριν 7 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

placeΛεωφ. Στρατού 2, Θεσσαλονίκη 546 40, Ελλάδα