#43747. Παρκαρισμένα στον ποδηλατόδρομο

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Έλεγχος νομιμότητας (παράνομη στάθμευση - παραεμπόριο - καταστήματα υγειονομικού ενδιαφέροντος)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Δημοτικής Αστυνομίας
Δημιουργήθηκε: 23-12-2018 16:17:16 (πριν 5 μήνες)
Ενημερώθηκε: 11-01-2019 13:38:15 (πριν 5 μήνες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.634099658556764
Γεωγραφικό μήκος: 22.936626076698303
Προβολές: 26
Ψήφοι: 2

Περιγραφή

Κατ εξακολούθηση υπάρχουν παρκαρισμένα αυτοκίνητα πάνω στον ποδηλατόδρομο

linear_scale Έλεγχος νομιμότητας (παράνομη στάθμευση - παραεμπόριο - καταστήματα υγειονομικού ενδιαφέροντος)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

11-01-2019

πριν 5 μήνες

Κλειστό

  • Μετέβη κλιμάκιο της υπηρεσίας μας στην οδό Ν. Κουντουριώτου, στο σημείο που μας υποδείξατε και επιλήφθηκε των παράνομα σταθμευμένων οχημάτων. Σε κάθε περίπτωση όμως σας ενημερώνουμε ότι η υπηρεσία της Δημοτικής Αστυνομίας, με το υπάρχον διαθέσιμο προσωπικό, τον όγκο αρμοδιοτήτων, το φόρτο εργασίας και τις εντολές που έχουμε από τον εποπτεύοντα την Υπηρεσία μας Εισαγγελέα, αδυνατεί να διαθέσει πλήρωμα για τη συνεχή και αδιάλειπτη αστυνόμευση μίας συγκεκριμένης περιοχής. Για άμεση απόκριση, σε αντίστοιχη παράβαση που εντοπίζετε, θα σας παρακαλούσαμε να επικοινωνείτε με το τηλεφωνικό μας κέντρο στο 2313-317-930. Επιπλέον μπορείτε να απευθύνεστε και στην υπηρεσία της Ελληνικής Αστυνομίας, ως συναρμόδια αρχή, προκειμένου να επιλαμβάνεται σχετικά. Είμαστε στη διάθεση σας για οποιαδήποτε περαιτέρω πληροφορία – διευκρίνιση και ευχαριστούμε για την επικοινωνία.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Δημοτικής Αστυνομίας

31-12-2018

πριν 5 μήνες

Γνωστοποιήθηκε

  • Η ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΣΑΣ ΠΗΡΕ ΑΡΙΘΜΟ ΕΙΣΕΡΧΟΜΕΝΟΥ ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟΥ 19856/28.12.2018
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Δημοτικής Αστυνομίας

23-12-2018

πριν 5 μήνες

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε Έλεγχος νομιμότητας (παράνομη στάθμευση - παραεμπόριο - καταστήματα υγειονομικού ενδιαφέροντος)

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Δημοτικής Αστυνομίας

23-12-2018

πριν 5 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Initial commit at category Ποδηλατόδρομοι
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

placeΝαυάρχου Κουντουριώτου 10, Θεσσαλονίκη 546 25, Ελλάδα