#43678. Πλύσιμο πεζοδρομίου

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Πλύσιμο κάδων - δρόμων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Δ' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 21-12-2018 06:34:43 (πριν 5 μήνες)
Ενημερώθηκε: 11-01-2019 09:56:17 (πριν 5 μήνες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.613331700000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.980845899999963
Προβολές: 25
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Γρηγορίου Λαμπράκη 165, μία κηλίδα λίπος (λάδια ίσως) στο πεζοδρόμιο που γλιστράει επικίνδυνα και πρέπει να πλυθεί

linear_scale Πλύσιμο κάδων - δρόμων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

11-01-2019

πριν 5 μήνες

Κλειστό

  • ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΣΗΜΕΙΟ ΜΕΤΕΒΕΙ Ο ΕΠΙΣΤΑΤΗΣ ΚΑΠΑΝΤΖΕΡΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΕ ΔΥΟ ΕΡΓΑΤΕΣ ΕΡΙΞΑΝ ΠΡΙΟΝΙΔΙ ΚΑΙ ΚΑΤΟΠΙΝ ΕΓΙΝΕ ΠΛΥΣΗ ΜΕ ΥΔΡΟΦΟΡΑ
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Δ' Κοινότητας

21-12-2018

πριν 5 μήνες

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Δ' Κοινότητας

21-12-2018

πριν 5 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Πλύσιμο κάδων - δρόμων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα)
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Δ' Κοινότητας

placeΓρ. Λαμπρακη 165, Θεσσαλονίκη 543 52, Ελλάδα