#4326. Ηλεκτροφωτισμός- καμένη λάμπα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 13-05-2016 07:14:36 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 22-06-2016 21:27:48 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.624918122247315
Γεωγραφικό μήκος: 22.956837407470744
Προβολές: 20
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Αλεξάνδρου Μιχαηλιδη 11 και στο πάρκο δεν ανάβουν οι λάμπες

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

22-06-2016

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Σας ενημερώνουμε ότι η βλάβη φωτισμού αποκαταστάθηκε στις 13 Ιουν 2016.

22-05-2016

πριν 3 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

13-05-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

13-05-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΑλεξάνδρου Μιχαηλιδη 11 Θεσσαλονίκη