#43036. ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΛΑΜΠΩΝ - ΔΕΤ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 06-12-2018 11:00:49 (πριν 4 μήνες)
Ενημερώθηκε: 11-01-2019 08:56:59 (πριν 3 μήνες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.621583455896480
Γεωγραφικό μήκος: 22.973842612625162
Προβολές: 25
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Τοποθέτηση λαμπών σε κολώνες της ΔΕΗ που βρίσκονται στα σκαλάκια παραπλεύρως του παιδικού σταθμού Τριανδρίας και οδηγούν στο γήπεδο του Αχιλλέα. Υπάρχουν καταγγελίες για ελλειπή φωτισμό και στον χώρο συχνάζουν περιθωριακοί τύποι.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

11-01-2019

πριν 3 μήνες

Κλειστό

  • ΟΙ ΒΛΑΒΕΣ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΘΗΚΑΝ ΣΤΙΣ 29/12/2018
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

07-12-2018

πριν 4 μήνες

Σε εξέλιξη

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

06-12-2018

πριν 4 μήνες

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

06-12-2018

πριν 4 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

placeΜεσολογγίου 57, Θεσσαλονίκη 553 37, Ελλάδα