#43005. Καθίζηση πλακόστρωτου

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης
Δημιουργήθηκε: 05-12-2018 19:07:59 (πριν 13 μέρες)
Ενημερώθηκε: 13-12-2018 07:10:10 (πριν 6 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.627766096792000
Γεωγραφικό μήκος: 22.952134153963130
Προβολές: 9
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Επί της οδού Αντωνίου Καμάρα και μπροστά στην πολυκατοικία με αριθμό 8, περιοχή Λευκού Πύργου έχει γίνει καθίζηση του πλακόστρωτου σε δυο τουλάχιστο σημεία με κίνδυνο -νομίζω- να υπάρχει κενό δεν ξέρω πόσο βάθους. Καλό είναι να ελεγχθεί! Ευχαριστώ!

linear_scale Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • check Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

13-12-2018

πριν 6 μέρες

Σε εξέλιξη

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

11-12-2018

πριν 8 μέρες

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια

  • - Σπηλαίωση στο πεζοδρόμιο επικίνδυνο για αποκατάσταση. Ενημερώθηκε το συνεργείο οδοποιίας 2017 και 11/12/2018.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

11-12-2018

πριν 8 μέρες

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

07-12-2018

πριν 12 μέρες

Σε εξέλιξη

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Αδειών και Ελέγχου Οδών, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

06-12-2018

πριν 12 μέρες

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε Λακκούβες - Επικίνδυνες φθορές οδοστρωμάτων & πεζοδρομίων

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Αδειών και Ελέγχου Οδών, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

06-12-2018

πριν 12 μέρες

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Αδειών και Ελέγχου Οδών, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

05-12-2018

πριν 13 μέρες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

placeΑντωνίου Καμάρα 8, Θεσσαλονίκη 546 21, Ελλάδα