#42498. ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΠΛΑΚΩΝ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟΥ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης
Δημιουργήθηκε: 24-11-2018 06:42:35 (πριν 25 μέρες)
Ενημερώθηκε: 06-12-2018 12:10:23 (πριν 13 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.626693285756570
Γεωγραφικό μήκος: 22.952749720932047
Προβολές: 12
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στο παρκάκι απέναντι από την ΑΥΛΑΙΑ, στο ύψος της στάσης των λεωφορείων, είχαν τοποθετηθεί πλάκες πεζοδρομίου για διάβαση των πεζών προς την οδό Αγγελάκη, Δεσπεραί κλπ. Περίπου 10 από αυτές τις πλάκες έχουν φύγει εντελώς (!) με αποτέλεσμα οι πολίτες να πατούν πάνω στο χώμα που τώρα με τις βροχές είναι λάσπη που γλιστράει. Παρακαλώ για την τοποθέτηση των πλακών που λείπουν. Ευχαριστώ

linear_scale Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • check Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

06-12-2018

πριν 13 μέρες

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

29-11-2018

πριν 20 μέρες

Σε εξέλιξη

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Συντήρησης Κήπων

28-11-2018

πριν 20 μέρες

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε Συντήρηση πάρκων και νησίδων πρασίνου

  • Αφορά πλάκες τοποθετημένες "χύμα" εντός χώρου πρασίνου που δεν τοποθετήθηκαν από την Δ/νσή μας
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Συντήρησης Κήπων

24-11-2018

πριν 24 μέρες

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

24-11-2018

πριν 25 μέρες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

placeΤσιμισκή 153, Θεσσαλονίκη 546 21, Ελλάδα