#4144. εγκαταλελειμμένο αυτοκίνητο

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 06-05-2016 20:43:36 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 19-05-2016 08:11:32 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.613400655998310
Γεωγραφικό μήκος: 22.973286509513855
Προβολές: 33
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

το αιτιμα 2932 σουζουκι Άσπρο έξω από την θύρα 6 γήπεδο ποδοσφαίρου ΠΑΟΚ τούμπα δεν έχει επικολιθι το ίδιο αυτοκόλλητο.

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

19-05-2016

πριν 3 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Ο αρμόδιος υπάλληλος του τμήματος Ανακύκλωσης διενεργεί αυτοψίες και εφόσον διαπιστώνει ότι το όχημα που καταγγέλλετε παραμένει σταθμευμένο στο ίδιο σημείο για διάστημα μεγαλύτερο των τριών (3) μηνών ή του ενός (1) μηνός (από την ημερομηνία αναφοράς σας), όταν πρόκειται για σημείο που επιτρέπεται ή απαγορεύεται η στάθμευση αναλόγως, τότε προβαίνει στην επικόλληση του ειδικού αυτοκόλλητου εγγράφου το οποίο χαρακτηρίζει αυτό ως εγκαταλειμμένο και εν συνεχεία στην απομάκρυνση του μετά την παρέλευση σαράντα πέντε (45) ημερών από την ημερομηνία επικόλλησης, εάν δεν αποσυρθεί, σύμφωνα με το Π.Δ. 116/2004 περί εγκαταλειμμένων οχημάτων.

09-05-2016

πριν 3 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

09-05-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

06-05-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα

placeΔιδασκάλου Βασιλείου Αδαμίδου 85, Θεσσαλονίκη 544 53, Ελλάδα