#3933. Δενδροδόχοι οδού Αγίων Πάντων

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Γενική κατηγορία αιτημάτων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Τμήμα Διαφάνειας
Δημιουργήθηκε: 22-04-2016 18:36:19 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 17-05-2016 05:41:35 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.648023781815520
Γεωγραφικό μήκος: 22.928812977107214
Προβολές: 46
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Επί της οδού Αγίων Πάντων υπάρχουν περισσότερες από 6 δενδροδόχοι που έχουν κλεισθεί με πλάκες ή έχουν τσιμεντωθεί (από το ύψος της οδού Ρεγκούκου έως την οδό Κολωνιάρη). Υπάρχει κάποια μέριμνα για να απελευθερωθούν και να φυτευτούν με δεντρα όπως οφείλεται από πλευράς Δήμου; Το θέμα εκκρεμεί για χρόνια. Ευχαριστώ

linear_scale Γενική κατηγορία αιτημάτων

  • Καταχωρήθηκε
  • check Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

17-05-2016

πριν 3 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

17-05-2016

πριν 3 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

12-05-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

05-05-2016

πριν 3 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

05-05-2016

πριν 3 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

05-05-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • -

05-05-2016

πριν 3 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

04-05-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

27-04-2016

πριν 3 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

22-04-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Γενική κατηγορία αιτημάτων

placeΑγ. Πάντων 40, Θεσσαλονίκη 546 29, Ελλάδα