#3896. Εγκαταλελειμμένο όχημα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 21-04-2016 05:32:29 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 19-05-2016 05:24:56 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.608921201233976
Γεωγραφικό μήκος: 22.981339386821787
Προβολές: 44
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στην οδό Δήμου Τσέλιου 28 υπάρχει εγκαταλελειμμένο όχημα (CITROEN μπλε χρώματος) χωρίς πινακίδες κυκλοφορίας.

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

19-05-2016

πριν 3 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Η Υπηρεσία μας προχώρησε στις 10/05/2016 στην επικόλληση του ειδικού αυτοκόλλητου εγγράφου που χαρακτηρίζει το όχημα που μας καταγγέλλετε ως εγκαταλειμμένο. Μετά την παρέλευση σαράντα πέντε (45) ημερών από την ημερομηνία επικόλλησης και εφόσον τα όχημα δεν έχει αποσυρθεί, θα προβούμε στο αμέσως επόμενο διάστημα (μετά τις σαράντα πέντε ημέρες) στην απομάκρυνση του ανωτέρω οχήματος σύμφωνα με το Π.Δ. 116/2004 περί εγκαταλειμμένων οχημάτων.

26-04-2016

πριν 3 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

21-04-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

21-04-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα

placeΔήμου Τσέλιου 28, Θεσσαλονίκη 544 54, Ελλάδα