#37080. Εγκαταλελειμμένο αυτοκίνητο

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 04-09-2018 03:08:10 (πριν 8 μήνες)
Ενημερώθηκε: 15-03-2019 09:12:20 (πριν 2 μήνες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.621198500000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.963622900000020
Προβολές: 22
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Οδός Κορυτσάς 34 Φοξ βαγεν πράσινο με πινακίδες εγκαταλελειμμένο πάνω από ένα χρόνο στο σημείο.

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

15-03-2019

πριν 2 μήνες

Απαντήθηκε

  • ΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΟΧΗΜΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΣΤΕ-ΟΔΟΣ ΚΟΡΥΤΣΑΣ ,ΕΠΙΚΟΛΛΗΘΗΚΕ ΤΟ ΕΙΔΙΚΟ ΣΗΜΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΖΕΙ ΩΣ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΜΜΕΝΟ ΣΤΙΣ 15/2/2019.ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΛΕΥΣΗ 45 ΗΜΕΡΩΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΩΣ ΑΝΩ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΚΑΙ ΕΦΟΣΟΝ ΤΟ ΟΧΗΜΑ ΔΕΝ ΜΕΤΑΚΙΝΗΘΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΕΝ ΛΟΓΩ ΣΗΜΕΙΟ,Ο ΔΗΜΟΣ ΔΥΝΑΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΣΥΡΕΙ ΣΕ ΣΥΣΤΗΜΑ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗΣ,ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟ ΠΡΟΕΔΡΙΚΟ ΔΙΑΤΑΓΜΑ 116/2004
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

07-09-2018

πριν 8 μήνες

Σε εξέλιξη

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

04-09-2018

πριν 8 μήνες

Γνωστοποιήθηκε

  • *
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

04-09-2018

πριν 8 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

placeΚορυτσάς 34, Θεσσαλονίκη 546 38, Ελλάδα