#3636. Eγκαταλελειμμένο όχημα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 12-04-2016 07:50:31 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 26-04-2016 05:02:07 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.598676029519520
Γεωγραφικό μήκος: 22.959248713375132
Προβολές: 29
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στην οδό Πατριάρχου Γρηγορίου Ε 2-4 υπάρχει εγκαταλελειμμένο όχημα (OPEL μαύρου χρώματος) χωρίς πινακίδες κυκλοφορίας.

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

26-04-2016

πριν 3 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Ο αρμόδιος υπάλληλος του τμήματος Ανακύκλωσης θα διενεργήσει αυτοψία και εφόσον διαπιστώσει ότι το όχημα που καταγγέλλετε παραμένει σταθμευμένο στο ίδιο σημείο για διάστημα μεγαλύτερο των τριών (3) μηνών ή του ενός (1) μηνός (από την ημερομηνία αναφοράς σας), όταν πρόκειται για σημείο που επιτρέπεται ή απαγορεύεται η στάθμευση αναλόγως, τότε προβαίνει στην επικόλληση του ειδικού αυτοκόλλητου εγγράφου το οποίο χαρακτηρίζει αυτό ως εγκαταλειμμένο και εν συνεχεία στην απομάκρυνση του μετά την παρέλευση σαράντα πέντε (45) ημερών από την ημερομηνία επικόλλησης, εάν δεν αποσυρθεί, σύμφωνα με το Π.Δ. 116/2004 περί εγκαταλειμμένων οχημάτων.

13-04-2016

πριν 3 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

13-04-2016

πριν 3 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

12-04-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

12-04-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα

placeΠατριάρχου Γρηγορίου Ε 2-4, Θεσσαλονίκη 542 48, Ελλάδα