#3591. Σκουπίδια λαϊκής που δεν γίνεται αποκομιδή τους εγκαίρως

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Αποκομιδή απορριμμάτων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Ε' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 10-04-2016 11:24:36 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 25-04-2016 11:21:45 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.598203394144960
Γεωγραφικό μήκος: 22.960568815469742
Προβολές: 46
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Οι συγκεκριμένοι κάδοι στην οδό Ρήγα Φεραίου 6 γεμίζουν υπερβολικά τα Σάββατα (ξεχειλίζουν από σκουπίδια) βασικά λόγω της παρακείμενης λαϊκής και δεν αδειάζονται παρά μόνο την Δευτέρα το πρωί με αποτέλεσμα να υπάρχει αυτή η απαράδεκτη εικόνα σκουπιδιών (έξω από τους κάδους) από το Σάββατο μεσημέρι, όλη την Κυριακή (!!!) μέχρι και τη Δευτέρα το πρωί κάθε εβδομάδα!!!

linear_scale Αποκομιδή απορριμμάτων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

25-04-2016

πριν 3 χρόνια

Κλειστό

  • Ενημερώσαμε το Γραφείο Κάδων - Λαϊκών Αγορών να προσέξουν το συγκεκριμένο σημείο κατά την αποκομιδή που πραγματοποιείται αμέσως μετά το πέρας της λαϊκής αγοράς.

21-04-2016

πριν 3 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

12-04-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

10-04-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Αποκομιδή απορριμμάτων

placeΡήγα Φεραίου 6, Θεσσαλονίκη 542 48, Ελλάδα