#3581. εγκαταλελειμμένο αυτοκίνητο εστία μόλυνση

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 09-04-2016 21:53:18 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 26-04-2016 04:58:44 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.613852926742880
Γεωγραφικό μήκος: 22.973731085658073
Προβολές: 36
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

εγκαταλελειμμένο αυτοκίνητο OPEL ASSCONA Βυσσινί απέναντι από την θύρα 5 γήπεδο ποδοσφαίρου ΠΑΟΚ Οδος βασιλείου αδαμιδου διδασκάλου τούμπα πάνω από 4 μήνες παρατιμενο.

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

26-04-2016

πριν 3 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Η Υπηρεσία μας προχώρησε στις 19/10/2015 στην επικόλληση του ειδικού αυτοκόλλητου εγγράφου που χαρακτηρίζει το όχημα (επί της οδού Πραξαγόρα & Αδ. Διδασκάλου) που μας καταγγέλλετε ως εγκαταλειμμένο. Μετά την παρέλευση σαράντα πέντε (45) ημερών από την ημερομηνία επικόλλησης και εφόσον τα όχημα δεν έχει αποσυρθεί, θα προβούμε στο αμέσως επόμενο διάστημα (μετά τις σαράντα πέντε ημέρες) στην απομάκρυνση του ανωτέρω οχήματος σύμφωνα με το Π.Δ. 116/2004 περί εγκαταλειμμένων οχημάτων.

13-04-2016

πριν 3 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

12-04-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

09-04-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα

placeΔιδασκάλου Βασιλείου Αδαμίδου, Θεσσαλονίκη 544 53, Ελλάδα