#3442. Δυσοσμία και βρωμιά σε κάδους και πεζοδρόμιο

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Πλύσιμο κάδων - δρόμων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Ε' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 05-04-2016 05:28:09 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 07-04-2016 05:35:22 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.608643683483365
Γεωγραφικό μήκος: 22.956110572283137
Προβολές: 30
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Πριν δύο μήνες σε παρόμοιο αίτημα μου, στάλθηκε συνεργείο την επόμενη μέρα για να καθαρίσει το συγκεκριμένο σημείο. Πάρα τη φιλότιμη προσπάθεια, δυστυχώς με σκέτο νερό δεν γίνεται τίποτα. Η έντονη δυσοσμία είναι εκεί, παρέα με μύγες και ένα βρώμικο πεζοδρόμιο που οι πλάκες έχουν αλλάξει χρώμα από τη βρωμιά. Το να προσεγγίσεις τους κάδους (που εξυπηρετούν πάρα πολλές οικοδομές, αφού από τα υπόλοιπα σημεία έχουν εξαφανιστεί) είναι κατόρθωμα, είτε από τον δρόμο (αφού πάντα έχει στάσιμα βρώμικα νερά) είτε από το πεζοδρόμιο. Κι ακόμα έχουμε Απρίλιο....

linear_scale Πλύσιμο κάδων - δρόμων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

07-04-2016

πριν 3 χρόνια

Κλειστό

  • Πραγματοποιήθηκε σήμερα Πέμπτη 7/4 νωρίς το πρωί, επέμβαση καθαρισμού με πλύσιμο κάδων - δρόμου - πεζοδρομίου.

05-04-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

05-04-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Πλύσιμο κάδων - δρόμων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)

placeΧαλκιδικής 19-21, Θεσσαλονίκη 546 43, Ελλάδα