#3160. καθαρισμός συντριβανιού στα Λαδάδικα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Α' Δημοτική κοινότητα (Εμπορικό Κέντρο)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Α' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 23-03-2016 07:34:02 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 11-04-2016 08:50:26 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.634588427637150
Γεωγραφικό μήκος: 22.937203422188760
Προβολές: 50
Ψήφοι: 6

Περιγραφή

απαραίτητος καθαρισμός του συντριβανιού σε μια απο τις ποιο τουριστικές περιοχές της πόλης

linear_scale Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Α' Δημοτική κοινότητα (Εμπορικό Κέντρο)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

11-04-2016

πριν 3 χρόνια

Κλειστό

  • Η αρμοδία υπηρεσία άδειασε το συντριβάνι και έχει καθαριστεί.

30-03-2016

πριν 3 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

23-03-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

23-03-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Initial commit at category Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών & πεζοδρομίων) - Α' Δημοτική κοινότητα (Εμπορικό Κέντρο)

placeΚατούνη 1, Thessaloniki 546 25, Greece