#3057. ΟΧΗΜΑΤΑ ΕΓΚΑΤΑΛΕΛΛΕΙΜΕΝΑ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 19-03-2016 13:51:03 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 13-04-2016 07:10:50 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.642760800000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.928344000000040
Προβολές: 46
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στην οδό Αναγνωσταρα 11 είναι εγκαταλελλειμένα εδω και αρκετό χρονικό διαστημα 3 οχήματα,τα δύο χωρίς πινακίδες με το ένα απο αυτά μισοκατεστραμμένο και το αυτό που έχει πινακίδες είναι σταθμευμένο πάνω απο 6 μήνες.

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

13-04-2016

πριν 3 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Η Υπηρεσία μας στις 28/03/2016 προχώρησε στην επικόλληση του ειδικού αυτοκόλλητου εγγράφου που χαρακτηρίζει το οχήματα (άνευ πινακίδων κυκλοφορίας) που μας καταγγέλλετε ως εγκαταλειμμένα. Μετά την παρέλευση σαράντα πέντε (45) ημερών από την ημερομηνία επικόλλησης και εφόσον τα οχήματα δεν έχουν αποσυρθεί, θα προβούμε στο αμέσως επόμενο διάστημα (μετά τις σαράντα πέντε ημέρες) στην απομάκρυνση των ανωτέρων οχημάτων σύμφωνα με το Π.Δ. 116/2004 περί εγκαταλειμμένων οχημάτων.

22-03-2016

πριν 3 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

21-03-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

19-03-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα

placeΑναγνωσταρά 11, Θεσσαλονίκη 546 27, Ελλάδα