#3054. Αποκομιδή απορριμάτων.

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Αποκομιδή απορριμμάτων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Ε' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 19-03-2016 07:11:52 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 21-03-2016 11:29:08 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.640062900000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.944419100000005
Προβολές: 36
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Το απορριματοφορο πέρασε και έκανε την αποκομιδή εκτός απο έναν συγκεκριμένο κάδο που βρίσκεται στην οδό Εδμόνδου Αμποτ με Νικολάου Μάνου.

linear_scale Αποκομιδή απορριμμάτων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

21-03-2016

πριν 3 χρόνια

Κλειστό

  • Ευχαριστούμε για την ενημέρωση. Το πρόβλημα μεταβιβάστηκε στον αρμόδιο επόπτη προς επίλυση και παρακολούθηση.

19-03-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Αποκομιδή απορριμμάτων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)

placeΕδμόνδου Αμποτ με Νικολάου Μάνου