#3031. ΟΡΦΑΝΟΙ ΚΑΔΟΙ ΑΠΟΡΡΙΜΑΤΩΝ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Αποκομιδή απορριμμάτων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Ε' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 17-03-2016 21:23:43 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 18-03-2016 18:44:20 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.608905936253050
Γεωγραφικό μήκος: 22.958649528172373
Προβολές: 92
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στην οδό Μητροπούλου έχουν τοποθετηθεί κάδοι αποριμμάτων και ανακύκλσης. Πλην της Δευτέραςε (λαϊκη αγορά) τα αποριμματοφόρα ΑΓΝΟΟΥΝ τους καδους και δεν τουε αδειαζουν.Απαντούν οι υπάλληλοι του αποριμματοφόρου οτι δεν ειναι δικήτους δουλειά ενω οι μπλε καδοι αδειαζουν καθε μερα. Τι εξηγηση δινετε;

linear_scale Αποκομιδή απορριμμάτων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

18-03-2016

πριν 3 χρόνια

Κλειστό

  • Έγιναν οι απαραίτητες συστάσεις. Παρακαλούμε για ότι πρόβλημα καθαριότητας υπάρχει στην περιοχή σας, μπορείτε να επικοινωνείτε για άμεση προσπάθεια επίλυσής του, με το κεντρικό γραφείο καθαριότητας της Ε' Δημοτικής Κοινότητας στο τηλέφωνο 2310494416.

18-03-2016

πριν 3 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

18-03-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

17-03-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Αποκομιδή απορριμμάτων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα)

placeΔημ. Μητροπούλου 8-10, Θεσσαλονίκη 546 44, Ελλάδα