#2973. Έλεος πιά!

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Αποκομιδή απορριμμάτων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Δ' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 16-03-2016 04:37:29 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 16-03-2016 13:09:05 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.613668500000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.981146500000023
Προβολές: 29
Ψήφοι: 1

Περιγραφή

Να μαζευτούν άμεσα τα σκουπίδια στην οδός Σεμέλης! Έχουν υπερχείλιση για πολλοστή φορά! Έλεος! Βρείτε λύση!

linear_scale Αποκομιδή απορριμμάτων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

16-03-2016

πριν 3 χρόνια

Κλειστό

  • ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ. Η ΑΠΟΚΟΜΙΔΗ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΗΚΕ ΤΙΣ ΠΡΩΪΝΕΣ ΩΡΕΣ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ.

16-03-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

16-03-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Αποκομιδή απορριμμάτων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα)

placeΣεμέλης 21