#2957. Αποκομιδή απορριμάτων

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Αποκομιδή απορριμμάτων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Ε' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 15-03-2016 15:17:51 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 16-03-2016 09:25:07 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.601986741865204
Γεωγραφικό μήκος: 22.958093136548996
Προβολές: 31
Ψήφοι: 1

Περιγραφή

Δεν γίνεται σωστή αποκομιδή των σκουπιδιών με αποτέλεσμα πολλά σκουπίδια να παραμένουν γύρω και κάτω από τους κάδους, στο δρόμο και τα πεζοδρόμια δημιουργώντας εστίες μόλυνσης.

linear_scale Αποκομιδή απορριμμάτων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

16-03-2016

πριν 3 χρόνια

Κλειστό

  • Έγιναν οι απαραίτητες συστάσεις. Για άμεση ανταπόκριση σε προβλήματα καθαριότητας που εντοπίζονται στην περιοχή σας, μπορείτε να επικοινωνείτε στο τηλέφωνο 2310494416.

16-03-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

15-03-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Αποκομιδή απορριμμάτων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)

placeΓράψτε τη διεύθυνση