#2891. Φωτισμός δεν αναβη

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 10-03-2016 22:19:43 (πριν 5 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 15-03-2016 20:37:02 (πριν 5 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.625115447883104
Γεωγραφικό μήκος: 22.952818013075216
Προβολές: 221
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Ο φωτισμός στην Μανώλη Ανδρόνικου από Γ Σεμπτεμβρίου έως Τσιμισκή και Τσιμισκή από Αγγελάκη με εθνική αμίνης τα φώτα δεν ανάβουν και δεξιά και αριστερά απόλυτο σκοτάδι ή βλάβη είναι 2 μέρες τέταρτη και πέμπτη.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

15-03-2016

πριν 5 χρόνια

Κλειστό

  • Ο δημοτικός φωτισμός ελέγχθηκε και λειτουργεί κανονικά. Στις 9 και 10 Μαρτίου τα φώτα άναψαν αργότερα λόγω καθυστέρησης του σήματος που δίνει η ΔΕΗ για την ενεργοποίησή τους.

13-03-2016

πριν 5 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

10-03-2016

πριν 5 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΜανώλη Ανδρονίκου 43D, Θεσσαλονίκη 546 21, Ελλάδα